Wydawnictwo Natuli

Reading Time: < 1 minute
Banner Natuli - dzieci są ważne

Wydawnictwo Natuli to niezależne wydawnictwo specjalizujące się w książkach rodzicielskich, psychologicznych i społecznych. Powstało w 2019 roku z inicjatywy założycieli serwisu dziecisawazne.pl Alicji i Michała Dyrdów. 

Misją wydawnictwa jest wsparcie czytelników w budowaniu pełnych szacunku i zrozumienia relacji. Niezależnie od różnic – statusu, wieku, płci, punktu widzenia.

Flagowym projektem wydawnictwa jest Seria Rodzicielska – 32 książki poświęcone konkretnym wyzwaniom rodzicielskim – od ciąży do relacji z nastolatkami, przez kwestie opieki nad dziećmi, troskę o zdrowie rodziny, komunikację itd. Projekt, którego plan realizacji obejmuje 10 lat pracy doczekał się już 9 książek. 

Ponadto wydawnictwo tworzy i publikuje książki z dziedziny psychologii, samorozwoju, edukacji oraz książki dla dzieci. Pracuje również nad tłumaczeniami swoich publikacji na język angielski i ukraiński. 

Wydawnictwo wraz z księgarnią internetową natuli.pl oraz serwisem dla rodziców dziecisawazne.pl tworzy grupa otwartych na nowe inicjatywy i nowe relacje ludzi. Zespół stanowi 19 osób (wiecej na https://dziecisawazne.pl/wydawnictwo-natuli/).

Książki wydawnictwa można kupić tylko w wybranych księgarniach i sklepach, pełną ofertę znaleźć można w księgarni wydawnictwa na stronie: natuli.pl